Garšīgi, Veselīgi, Ātri un Vienkārši!

Receptes aizņemtajam un taupīgajam, nezaudējot garšu un laiku.


Tik bieži mums nav laika, lai paēstu veselīgi, jo tad tas nav garšīgi vai ir pārāk dārgi.. Šajā grāmatā mēs iekļāvām receptes, kas padara to par iespējamu, pagatavot garšīgu un veselīgu maltīti ātri, vienkārši un lēti.

Šajā recepšu grāmatā nav vienkārši random receptes no interneta, tās ir receptes, ko mēs taisījām savā ikdienā un taisām vēl joprojām. Visas šīs receptes tika izveidotas, jo mums bieži trūka laiks, lai paēstu veselīgi un arī sākot ēst vairāk augus savā ikdienā bija grūtāk pagatavot ko garšīgu.


Es nezinu kā Tev, bet mums garšo labi paēst, bet tajā pat laikā nejusties slikti par to, ka esam ar pilniem vēdariem. Mēs sapratām, lai sevi pilnībā apmierinātu ir jāapvieno lieliskas garšas, bet arī jāaizpilda visas nepieciešamās uzturvērtību vajadzības, lai ķermenis neprasītu pēctam pēc visādiem draņķiem.

Mēs gribam savam ķermeni to pašu labāko, tādēļ katrā receptē slēpjās kāds apslēpts dārgums, kas palīdz mums saglabāt lielisku figūru un justies fantastiski.

Šīs recepšu grāmatas palīdzēs Tev atklāt jaunas garšas un rast patīkamu sāta sajūtu. Veselīgi ēst vēl nekad nebūs bijis tik patīkami un vienkārši.

Mums šīs receptes ļoti atviegloja un uzlaboja mūsu dzīvi, mēs tērējām mazāk savu līdzekļu ikdienā, jutāmies vienmēr labi un garšīgi paēduši, kā arī mūsu veselība un pašsajūta sāka uzlaboties.

Recepšu Grāmatā Atradīsi:

  • 34 Gardas, vienkārši un ātri pagatavojamas, veselīgas, izdevīgas un sātīgas receptes!

  • Receptes brokastīm, pusdienām, vakariņām un našķiem.

  • Apslēptie dārgumi, kas atrodas katrā no receptēm.

  • Detalizēti un saprotami paskaidrots kā pagatavot katru recepti.

  • Pamatprincipi, lai ēstu veselīgi un iegūtu figūru, kuru vēlies ieraudzīt spogulī.

  • Papildus informācija par olbaltumvielām, taukiem un ogļhidrātiem, lai Tu zini kā izvēleties sev to labāko un veselīgāko.

  • Metodes un triki, lai veselīgo ēšanu padarītu efektīvāku un iespējamāku.